کرج – رئیس پلیس‌راه استان البرز با اعلام محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی هفته، گفت: جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود.
سرهنگ رضا معظمی و گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج – چالوس، اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز سه‌شنبه چهاردهم آذرماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع می‌شود.

وی با اشاره به اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محور، گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه استان البرز در ادامه تردد انواع خودرو از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه شانزدهم آذرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد را ممنوع اعلام کرد.

تردد خودروهای سنگین از محور چالوس ممنوع است

  • سرهنگ معظمی گودرزی اضافه کرد: با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محور تردد انواع خودرو از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
  • وی به وضعیت تردد خودروهای سنگین نیز اشاره کرد و گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

به گفته رئیس پلیس‌راه استان البرز اعمال محدودیت تردد برای خودروهای سنگین شامل حال خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی نمی‌شود.

رانندگان پیش از سفر وضعیت آب و هوا را پیگیری کنند

سرهنگ معظمی گودرزی همچنین به ممنوعیت تردد موتورسیکلت اشاره کرد و گفت: از ساعت ۱۲ ظهر فردا سه‌شنبه چهاردهم آذرماه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه هجدهم آذرماه تردد موتورسیکلت از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه محور کوهستانی چالوس رادارند خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حادثه جلوگیری کرده و سفری ایمن را برای خود و خانواده رقم بزنند.

وی همچنین از رانندگان خواست پیش از سفر از وضعیت آب‌وهوا آگاهی پیدا کنند.

https://www.mehrnews.com/news/4162786/

News Reporter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *